ID: 15686444
Запомн.
Parduodu dendy, zhilitong zaidimu kompiuterius
Parduodu dendy, zhilitong zaidimu kompiuterius
Parduodu dendy, zhilitong zaidimu kompiuterius - nuotraukos Nr. 2
Parduodu dendy, zhilitong zaidimu kompiuterius - nuotraukos Nr. 3
+1
Parduodu dendy, zhilitong zaidimu kompiuterius - nuotraukos Nr. 4
ID: 15686444
Обнов. 1 д. назад
36K
Избран 12
Пожаловаться

Parduodu dendy, zhilitong zaidimu kompiuterius

Kaunas, Другие города Отправка посылок всего лишь от 1,94 €

25 €

Б/у

Paskola pirkiniams iki 20 000 €

Finansavimas didesniems pirkiniams, planams ar poreikiams. Užpildykite paraišką ir atsakymą gaukite iš karto. Pinigai pervedami į jūsų banko sąskaitą.

mėn.
Gauti paskolos pasiūlymą
Pavyzdžiui, skolinantis 6000 EUR, kai sutartis sudaroma 84 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.9%, sutarties sudarymo mokestis – 0%, sutarties administravimo mokestis – 0.3%, BVKKMN – 11.48%, bendra mokėtina suma – 8611.68 EUR, mėnesio įmoka – 102.52 EUR.
parduodu zaidimu kompiuterius - konsoles SEGA , DENDY , ZHILITONG ir daugybe zaidimu diskeciu jiems - super mario , Contra , tankiukai, ančių medžioklė, battle tank , battle city , chip and dale, liutas karalius ir kt. zaidimu . Turiu daug ivairiu variantu.

Ziliton, sega mega drive , dandy senas supermario prie TV sautuvas
Комментарии
x   2013-03-15 18:29
kokios koncoliu kainos ir po kiek zaidimai?aciu
Andrius   2013-03-16 07:26
konsoles nuo 30lt iki 50lt. disketes nuo 6lt. iki 15lt.
eima   2013-03-25 00:33
dar turi konsoliu?
Klaudijus   2013-03-25 01:28
Seni geri laikai...
Andrius   2013-03-25 09:53
sveiki, taip turiu. Del daugiau info skambinkite tel.860048383 arba [email protected]
susidomejas   2013-04-24 01:21
o kokia kaina to kompiuterio kur sautuvas prie tv
Andrius   2013-04-24 11:25
Pilnas komplektas su sautuvu 50lt.
Владелец: Andrius   2013-05-12 22:12
gavau dar daugiau ir įvairesnių modelių. Ir su disketėm ir be jų.
makstukas   2013-05-16 15:15
gali idet konsoliu foto
Владелец: Andrius   2013-05-16 18:02
idejau foto. Visi kompiuteriai nauji, dezutes uzklijuotos.
vitas   2013-05-29 17:38
tikrai geri seni laikai ;D
darius   2013-06-04 12:41
o uz kiek sega mega drive parduodat
Andrius   2013-06-04 14:34
Sega mega drive siuo metu nera
Robertas   2013-07-16 22:42
o ZHILITONG dar yra?
Andrius   2013-07-17 11:14
Sveiki, taip turiu. Ir komplektu su sautuvu ir be.
Robertas   2013-07-17 18:55
KAINA?
Andrius   2013-07-17 23:35
paprastas komplektas 35lt. Pilnas komplektas su šautuvu ir diskete- 45lt.
Robertas   2013-07-19 16:24
Aciu,gal pirksiu:)
Владелец: Andrius   2013-08-03 10:52
vel gavau SEGA mega drive 16bit konsoliu
Petriukas   2013-08-18 22:22
sautuvui litsendzijos reikiai? nes as neturiu
Andrius   2013-08-18 23:41
perkant konsole, licenzija gaunate nemokamai :)
Petras   2013-08-19 23:14
kiek metur i toli sauna ?, keliu milimeturu vamzdis, o saudo pavieneis ir serijom?. tai
iskart ir kulku viena paki pajimsiu
Andrius   2013-08-20 10:15
:)
Albinas   2013-09-05 22:01
Na tu čia tai jau visai... "Pamenu, kaip per 1926 meų perversmą nuo bičiulo Jono
atėmiau du šovinius..."
Jonas   2013-10-25 08:43
Patikimas žmogus, persiunčiau pinigus ir vakare atsiėmiau stotyje siuntą. Sėkmės
Andriau! Dėkingas!
Andrius   2013-10-25 10:20
Ačiū už pasitikėjimą. Geros dienos.
Mindaugas   2013-10-26 23:24
Pirkau konsolę, padariau pavedimą, kitą dieną gavau konsolę, patikimas ir
sąžiningas pardavėjas. Rekomenduoju.
Andrius   2013-10-27 10:44
Ačiū. Jei reikes diskečių, prašom.
Natalja   2013-11-08 16:16
Patikimas žmogus.persiuntem pinigus ir gavom siuntą.Sėkmės,Andriau! Dėkingi!
:)   2013-11-26 13:25
sveiki noreciau suzinoti kokios kainos tu geltonu diskeciu ???
Andrius   2013-11-26 13:38
vienoje 3 arba 4 zaidimai. Kaina 15lt.
Laura   2013-11-27 21:48
Sveiki ar dar turite Ziliton žaidimų kompiuterių? ir jiems skirtu kasečių?
:)   2013-11-28 16:07
http://plays.ru/igrovye-pristavki-i-komplektujuschie/15-dendy/249-dendy-8-bit-2500-igr


vatoki nusipirkciau iskarto :)
Andrius   2013-11-28 16:59
turiu tokio tipo kompiuteriuku. Aisku modelis nera visiskai toks kaip sitas rusiskas, bet
principas tas pats. Tik zaidimu pas maniskius 4 kartus daugiau.
:)   2013-11-28 17:26
Suintrigavot.kuo toliau tuo labiau kyla noras atvaziuoti pas jus i kauno bazes.
modestas   2013-11-30 21:52
sweiki o tai kiek kainuotu pilnas komplektas su atsiuntimu iki telsiu raj newarenu
miestelio nes jei kas zadu pirkti :D
Andrius   2013-11-30 22:34
50lt.
padekit man kaimui   2013-12-05 16:28
noriu penkaimeciui vaikui nupirkti, kokiu zaidimu sitiem dendy yra? nes as jau pats
atsilieku nuo zaidimu madu :D pamenu tik anciu medziokle ir tankiukus.
Andrius   2013-12-05 16:34
turiu ir tankiukus ir anciu medziokle. Taip pat Contra, Super mario, Chip&dale, Batman,
Turtles vezliukai ir daugybe kitu.
:)   2013-12-20 16:55
Sveiki cia pavaizduotos konsoles vieninteles tokios pas jus ?ar dar turite kitokiu
varijantu paciu konsoliu .gal kanors panasaus turite i zilitona .ikelkite daugiau
nuotrauku jei nesunku aciu
Andrius   2013-12-20 21:27
tokios kokios foto
Žygimantas   2013-12-31 16:37
Sveiki, kiek kainuoja pilnos komplektacijos zilitonas? kokia kaina jeigu siustumėte į
Vilnių?
I komplektą neįeina kokia viena diskete? :)
Ačiū už atsakymus.
Владелец: Andrius   2013-12-31 17:32
Atsiusciau i Vilniu be problemu. parasykite i [email protected] ir susitarsim.
Tomas   2014-01-03 12:43
Sveiki, turite tik tokius zilitonus ir dendy kaip nuotraukose?:)
Andrius   2014-01-03 13:00
Taip. Siuo metu VICTOR ir psONE dizaino.
Tomas   2014-01-03 13:31
kokia psONE dizaino kaina?
Andrius   2014-01-03 13:43
45lt.
8bit dendy   2014-01-03 23:19
Sveiki, noreciau suzinoti kaina geltonu diskeciu tinkanciu 8bit dendy
Владелец: Andrius   2014-01-04 00:19
disketeje 3in1 arba 4in1 zaidimai. disketes kaina 12lt.
Žygimantas   2014-01-06 21:27
Sąžiningas pardavėjas, pręke gavau sekančia dieną po užsakymo :) rekimenduoju,
sekmės. Be to kokia sega kaina?:)
Andrius   2014-01-06 22:58
Aciu uz gera atsiliepima. Sega kainuoja 100lt.
nesvarbu   2014-01-09 18:24
Sega originalas ar kiniska?
Pirkejas   2014-01-15 23:51
Butu labai gerai, kad salia nuotrauku butu kainos, tada butu lengviau orientuotis. Ir
apskritai reiketu atnaujinti aprasyma, nes nebeaisku kas vis dar parduodama ir kas
isparduota.
Andrius   2014-02-01 00:05
turiu daug visokiu diskeciu ir konsoliu
domina   2014-03-03 21:38
kokia kaina kompiuterio?
Andrius   2014-03-03 22:51
Yra skirtingu modeliu nuo 40lt iki 60lt.
Spejka   2014-03-12 12:17
Esu nusivyles del nupirkto zhilitono....
Владелец: Andrius   2014-03-12 13:26
Man sakete kad tik vienas zaidimas stringa. Sakiau kad galiu pakeisti, bet
saket
svarbiausia kad tankiukai gerai veikia
spejka   2014-03-12 14:16
Joa, bet ant seno zhilitono tankiukus 2 galiu pazaist, paemus nauja pulteli is naujo
zhilitono. Mario stringa, tai pat ir zaidimas iskreivintas kur zaudai, o olimpynes
zaidimai be defektu. Zinoma noretusi pakeisti konsole, nes laidai tvarkoje, ( patikrinta
laidus ir is seno tureto mano zhilitono )
Владелец: Andrius   2014-03-12 15:37
pries parduodamas patikrinu visada. Ir pries Jums parduodamas tikrinau ir nemaciau jokiu
iskreivinimu ar kazko. Viskas veike, Bet kaip ir rasiau galiu pakeist i kita.
Владелец: Andrius   2014-03-12 15:40
gal Jus jungiat per TV antena todel vaizdas begioja? nes sitie kompai jungiasi per AV
laidus ir video kanala
nu   2014-03-13 11:53
teisingai pardavejas sako, pats maciau kas buna kai pajungi per tv :D
spejka   2014-03-15 12:16
Dabar esu patenkintas isigytu zhilitonu, patariu ir kitiesm pirkti, kas nori sugrazinti
nuostalgiskus laikus. Ateityje butinai dar isigysiu diskeciu konsolei.
Andrius   2014-03-15 12:25
Aciu!
spejka   2014-04-12 15:17
Neplanuojate kartais pardavineti Dendy pocket boy 2+? Labai noretusi gauti, del
nuostalgisku 8 bit zaidimu, bei del Bucky O'hare ir dar pora retu zaidimu.
gf   2014-04-20 18:13
labas. kokios kainos žaidimų? ir ar yra vėžliukai ninzės, kur prasideda žaidimas
paplūdimyje? :D
kada geresni laikai buvo?   2014-04-28 06:21
Ar tada kada budavo tik zhilitonai visokie ir ufo hitex ar dabar? Aisku, kad kada tik
zhiliton ir hitex buvo, nes tada buvo vaikyste :)
Pirkejas   2014-05-02 10:16
Sorry, kad rasau i komentarus. Permeciau visus komentarus, kaip suprantu Jus Urmo bazese
gal esate? Gal galetumete tikslia vieta parasyti kur randates, esu is Kauno ir gyvenu
netoli Urmo. Beje kaip su pajungimu situ konsoliu prie HDTV? Nera problemu, neistampo
vaizdo, kad paskui vien tik pixeliai tesimato?
Владелец: Andrius   2014-05-02 14:35
Neistampo, jungiasi per AV laidus prie visu TV
sveiki   2014-05-05 18:03
ar atsirastu pas jus dendy geltonose disketese keletas zaidimu tokiu kaip
"Bucky
o'hare"
"ninja brothers"
buciau suinteresuotas isigyti tokias disketes.
Darius   2014-05-23 02:33
Sveiki, gal turite zaidimu nuo segos mega drive 2?
Владелец: Andrius   2014-05-23 09:34
sveiki, turiu
Darius   2014-05-23 22:32
Siunciate pastu?
Владелец: Andrius   2014-05-24 10:32
Taip siunciu
Darius   2014-05-25 23:09
Gal turite tokius zaidimu. Spider-man: The Animated Series
Bare
Knuckle 2
Bare Knuckle 3
Earthworm Jim 2
Toy Story
Dragon Ball Z - Buu Yu
Retsuden
Dragon Ball Final Bout
X-Men
Super Mario World
Sonic the
Hedgehog 2
Pitfall
Lion King
Susidomėjęs   2014-06-15 22:40
Gal turite Sega Mega Drive žaidimų? Jei turite atsiūskite sarašą [email protected]
Seni geri laikai :3   2014-08-22 00:33
Turite zhiliton? Paimu 2men begyje :)
Владелец: Andrius   2014-08-22 10:24
turiu 8bit kompiuteriuku, bet jie vadinasi ne zhilitong. Bet veikia visos senos ir naujos
dieketes su tankiukais, mario ir kt.
idomu   2014-09-02 19:06
Ar turite dendy portable ( dendy pocket boy 2 ) ?
Владелец: Andrius   2014-09-02 22:58
Taip turiu.
Idomu   2014-09-03 12:05
Kokios kainos dendy pocket boy 2 ? Kaledoms paimciau , nes tai geras daiktas.
Maza
pastaba, butu saunu, jeigu atnaujintumete zaidimubaze.lt puslapi, nes nevisi zino kas gero
yra parduodama ir kokios konsoles yra Jusu parduotuveje. O taip niekas nesuzinotu, kad
turite dendy pocket boy 2+ ( nekritikuoju, bet tiesiog butu daugiau zmoniu perkanciu is
visos Lietuvos ) Pats pirkau is Jusu konsole ir iki siol esu patenkintas, vakarais
zaisdamas.
Владелец: Andrius   2014-09-03 12:21
Aciu uz pastabas,jau ikeliau PVP pocket 18 foto
idomu   2014-09-04 12:54
Maciau nuotraukas, kaip suprantu PVP pocket 18 maitinamas 3 aa elementais...
Ieskau :
http://dendy.migera.ru/fc-400.html Nukopijavus linka ir paspaudus ant nuotraukos, bus
viska puikiausia matyt. Rusijoje labai populiarus sis dendy konsole. Jau nekalbant apie
Junior gamyba iki siol Rusijoje, bet kokybe... Uztat daugelis perka Pocket boy 2+. Ar
imanoma kaledoms gauti, ar planuojate pardavyneti. Kaledoms reikia ruostis is anksto, tad
puiki dovana butu.
Владелец: Andrius   2014-09-04 13:21
PVP pocket 18 maitinamas ikraunamu akumuliatoriumi-baterija. Komplekte yra ir baterija ir
ikroviklis.
idomu   2014-09-04 13:43
aisku, na kaledoms reikes imti. tad gruodi ar iki gruodzio men paimsiu.
karolis   2014-10-25 18:19
arturite sega tiskeciu, taip ir neradau atsakymo, deui is anksto
Владелец: Andrius   2014-10-26 08:48
taip turiu sega diskeciu
k   2014-10-26 13:13
ar turit segai rock n roll racing
ziliton   2014-10-29 23:29
Sveiki ar turite ziliton kokia kaina?
Владелец: Andrius   2014-10-30 09:49
turiu, del kainu skambinkite arba rasykite i [email protected]
ka   2014-10-30 20:39
o ar butu pas jus galimybe nusipirk segos kompaktu priedeli?
migle   2014-11-01 15:19
Ar turite dendy ar kazkoki panasu komp.su kuriuo veiktu geltonos disketes ir noreciau kad
komplekte butu du pulteliai ir pistoletas. Kokia kaina?
Владелец: Andrius   2014-11-01 16:52
turiu daug, Komplekto kaina 45lt.
Asa   2014-11-01 17:55
Laba diena. kiek turite komplektu? jei geras stovis paimciau viska. [email protected]
funstation 3   2014-11-01 22:06
Sveiki, ar turite 8 bit zaidimu kompiuteri funstation 3?

https://iheartyuna.wordpress.com/tag/pirate/
Cia truputi geresnis uz
zhilitona/dendy geltonos disketes skaito, tai pat atmentyje yra daug, labai daug zaidimu,
taciau daugeliu grafika segos ir tinka ant plazminiu televizoriu.
Draugas nusipirko is
lenkijos, tai labai dydeli ispudi paliko ir paciam uzsinorejo
Andrius   2014-11-20 21:40
Sveiki, pastu siunciat, ar gal kaune iki vietoj atvaziuojat? Man reiktu super mario ir
tanku. bet normalaus super mario.
Andrius   2014-11-20 23:33
turiu ir tankus ir supermario. Kaune galiu atvezti. Tel nr 860105047
prof   2014-11-20 23:55
Turiu koncole nuo 8bit ivairiu formatu pripazinima iki 64bit .palaiko androidus zaidimus
4.0.1 turi kamera micro sd kortele iki 32gb .viduj 8gb integ.ekranas 7 coliai .jungiasi
prie tv HDIM .PALAIKO MP3 HD FILMUS .turiu visus zaidimus vienoje koncoleje,pamirskite
sita, prijungimo buda .viska parduoti galiu uz 250LTnauja SU 1489SKIRTINGU ZAIDIMU
,isigyti galite ebay asmeniskai.
prof   2014-11-21 00:24
Esu nusipirkes,tikrai patikimas zmogus,kadangi as labai sergu ant siu senienu,ar
nepastebejote ,kad naujesnes koncoles gaminamos labai greitai? Labai lengvos ,kokybes
suprastejo,ant senos koncoles net garso plokste geresne ,o cia kas liko tik istorija
prisiminimui,mane domintu tiktai seno tipo gamintojo koncoles,tai bent medziagu buvo
daugiau sudeta,o siuo metu beveik tuscios koncoles,nieko nepadarysime.tokie
laikai,disketes turi buti su 8 microskemom sunkokos ilituotos ,su juodais taskais ilgai
neina zaisti ,nera tam kompencatoriu papildomo radijatoriu ,siuo metu matau .tik
vienkartines disketes ,kuriu kaina 4 zaidimu apie 15 -10 lt .dar ebay eina rasti uz 120lt
beveik amzina:) tik koncoles blokelis turejo buti 12v o cia kas? Aksciau buvo tikrai geri
kompai...sekmes pardavejui uz istorijos pratesima...
Andrius   2014-11-21 09:50
Aciu uz gerus atsiliepimus. As ir pats su mielu noreciau kad jos butu tokios kaip budavo
pries 20metu. Bet kad siuo metu gaminamos tokios kokios gaminamos :) . Ir, nors ir
"lengvesnes" kokybes, bet veikia puikiai. Ir vaizdo kokybe dar geresne nei budavo
anksciau, nes dabar jungiame per AV laidus, o anksciau jungdavosi per TV antena ir daznai
vaizdas mirgedavo.
klaipeda   2014-11-28 11:19
Kiek kainotu sega. Plius zaidimai: dune, rokenrol(kazkaip panasiai vadinasi) su masinom,
nba, mortal kombat, dar mario koks nors. Aciu.
Владелец: Andrius   2014-11-28 11:41
SEGA 100lt. zaidimai po 12lt. mario ant segos nebuna
vilnius   2014-12-02 20:52
kiek kainuotu pigiausias Ziliton?
Владелец: andrius   2014-12-02 22:58
40lt
as   2014-12-15 22:11
kur galima isgyti?
Владелец: Andrius   2014-12-16 01:57
tel nr 860105047 [email protected]
Lina   2015-02-02 14:48
Sveiki, reiktu komp.kur geltonos disketes dedasi ir kad butu su dviem pulteliais? Butu
galimybe? Kiek kainuotu?
Владелец: Andrius   2015-02-02 17:36
taip, yra. paskambinkite arba parasykite i email ir susitarsim
Lina   2015-02-04 20:21
O kaip jum parasyt I emaila? Rasiau, bet jus nieko neatrasot.
Владелец: Andrius   2015-02-06 10:28
kad visada atsakau i visus emailus ir skambucius.
[email protected] arba tel. 860105047
Darius   2015-02-09 18:00
O jus bunate kada Vilniuje?
Владелец: Andrius   2015-02-09 18:39
kartais bunu, bet dazniausiai siunciu pastu
Zero   2015-02-19 21:27
Neduomina dendy su disketem keitimas i Ps2?
Andrius   2015-03-01 13:22
O turit geltona diskete su tyni ton zaidimu?
AS   2015-03-12 13:52
KOKIA KAINA VICTOR KOMPIUTERIO IR AR TURIT DISKECIU SU MARIO SAUDYT ANTIS, BEI TANKUS?,
Владелец: Andrius   2015-03-13 09:05
kompiuteriuko kaina 13-15euru. Diskeciu turiu visokiu. ir su mario ir su antim ir su
tankais
ADS   2015-04-15 12:20
o kokiu zaidimu diskeciu zilitonui turi, nes nuotrauka yra is vis nematoma, arba sarasa
ar nuotrauka didesne padaryk ... ir zaidimu kaina
ADS   2015-04-15 12:20
o kokiu zaidimu diskeciu zilitonui turi, nes nuotrauka yra is vis nematoma, arba sarasa
ar nuotrauka didesne padaryk ... ir zaidimu kaina
Владелец: Andrius   2015-04-15 12:49
zaidimu turiu daug visokiu, parasykite i [email protected] ir parasusiu kur paziureti visa
pasirinkima. Disketes kainuoja 3-4 eurus, nors yra isskirtiniu po 10euru
k   2015-10-23 20:59
ar turetumet diskete felix the cat
k   2015-10-25 09:34
ar turetumet geltona diskete felix the cat
Владелец: Andrius   2015-10-26 11:38
siuo metu neturiu
k   2015-10-27 19:07
o ar butu galimybe gauti felix the cat diskete
k   2015-10-27 19:12
Jei butu galimybe tai paimciau felix the cat flinstones robocop ir The Little Mermaid
Владелец: Andrius   2015-10-27 19:21
Bus po 3savaiciu nauja siunta
Pirkejas   2015-11-05 22:55
Gal turi dendy pocket boy 2 ?
Edvinas   2015-11-13 20:39
Sveiki, norėjau paklausti perkant viena is situ kompiuteriu pridedate koki žaidima ar
reikia papildomai damoketi? Jei taip tai kokia kaina :) galbut pajimčiau šį mėnesį
Владелец: Andrius   2015-11-13 20:46
Yra komplekte apie 10zaidimu
Edvinas   2015-11-13 21:07
Tai už visa komplektą 15 eur?
Neringa   2015-11-13 21:08
sveiki tai kiek kainuoja kompiuteris ir tas 10 zaidimu??
Владелец: Andrius   2015-11-13 21:15
Komplektas 15euru,
Neringa   2015-11-13 21:16
o kokie zaidimai ieina i komplekta?
Neringa   2015-11-13 21:16
ir koks kompiuteris bus komplekte?
Edvinas   2015-11-13 21:17
Gerai susisieksiu su jumis kai turėsiu pinigus. Beje dar vienas klausimas tas kompiuteris
kur su dviejais pulteliais ir sautuvu kaip vadinasi?
Владелец: Andrius   2015-11-13 21:18
Taip, komplekte yra du pulteliai, sautuvas, diskete su daug zaidimu ir visi laidai.
Neringa   2015-11-13 21:19
o kaip vadinasi kompiuteris ir kokie zaidimai ieina i tuos 10?
Владелец: Andrius   2015-11-13 21:21
Yra visokiu pavadinimu, o zaidimai buna irasyti ivairus, bet dazniausiai tarp ju buna
mario arba tankiukai
Neringa   2015-11-13 21:30
as noreciau 2 komplektus pirkti:)
Владелец: Andrius   2015-11-13 21:31
Prasom
Neringa   2015-11-13 21:33
tai kokiu kompiuteriu turit noretume geresnio
Владелец: Andrius   2015-11-13 21:35
Tel.860105047
Neringa   2015-11-13 21:36
oki ryt pasuksiu
Erika   2015-11-15 23:10
Ar dar yra? labai labai noriu, rytoj nupirkčiau!!!
Владелец: Andrius   2015-11-17 22:59
sveiki, vel gavau nauja 8bit kompiuteriuku siunta
Goshanka90   2015-11-25 10:06
Dar kompiuteriu yra taip vadinamų Ziliton kur geltonos kasetės kišasi? Ir kaina? I
vilnių siunta kiek kainuoja?
Владелец: Andrius   2015-11-25 10:07
su siuntimu 15euru
Goshanka90   2015-11-25 10:40
Per kiek dienų Nusiunčiat? Ir ar turit tokį žaidimą(net pavadinimo nežinau),tik
pamenu,kad ten pelikanai skraido ir paukščiai kurie deda kiaušinius,o pats nutūpti
negali niekur arba sprogsi ir turi kiaušinius rinkti kad taškus gauti
Goshanka90   2015-11-25 10:41
Ir dar ten kažkoks žaidimas quest...
Владелец: Andrius   2015-11-25 10:42
atsiunciam per diena. tokio zaidimo neturiu siuo metu
Zaidimas   2015-11-25 17:31
ar turetumete zaidima felix the cat ?
zaidimai   2015-11-27 12:58
ar turite zaidima felix the cat ir flinstones ?
Владелец: Andrius   2015-11-27 12:59
Ne, siuo metu nera
k   2015-11-27 19:01
o ar butu galimybe gauti uzsakyti ?
Владелец: Andrius   2015-11-27 19:09
gal but gausiu uz poros savaiciu
audrius   2015-12-01 19:52
siuo metu turite kompiteri su mario zaidimu?
Владелец: Andrius   2015-12-01 19:56
taip, turiu, kaina 15euru
Edgaras   2015-12-13 14:23
Ar turire tankiukus žaidimą?
Владелец: Andrius   2015-12-13 14:24
Taip turim kaina 5eurai
edgaras   2015-12-13 14:30
Ar turit kompiuteri su tankiukais ir kiek kainuotu atsiuntimas i Telsius
Владелец: Andrius   2015-12-13 14:31
Viso butu 20euru
Rutene   2015-12-17 12:14
Sveiki. Dar turit kompiuterių? Ir žaidimą "čipas ir deilas?
Владелец: Andrius   2015-12-17 12:18
Tip, turim
Mantas   2015-12-28 18:57
Sveiki,ar dar turit Zilitonu? ir perkant ar butu galima pasirinkti vietoj diskeciu?
Владелец: Andrius   2015-12-28 18:59
Taip turim ir 8bit kompiuteriuku ir diskeciu
Zifir   2015-12-29 12:55
Patikymas zmogus, esu laimingas, kad nusipirkau kompiuteri ir galiu prisimintu senus gerus
laikus.
Tomas   2016-01-24 10:40
Ar dar yra cipas ir deilas?
Владелец: Andrius   2016-01-24 12:17
Taip, turiu
Modestas   2016-02-03 17:51
Visų šių išvardintų konsolių kaina po 15€?
Владелец: Andrius   2016-02-03 17:53
Siuo metu yra tik vieno modelio. Kaina 15euru
Modestas   2016-02-03 17:55
Koks modelis?
Владелец: Andrius   2016-02-03 17:56
8bit, baltas, panasus kaip foto
Modestas   2016-02-03 18:00
O jūs gal gausit greitai sega konsolių?
Владелец: Andrius   2016-02-03 18:02
Taip, apie kovo gala jau turetu but
Modestas   2016-02-03 18:03
O po kiek bus tos Sega konsolės ? ir turiu dar klausimą ar visos kasetės tinka ant bet
kokios konsolės?
Владелец: Andrius   2016-02-03 18:14
Sega bus 35eurai. Disketes yra skirtingos sega ir 8bit
Dovydas   2016-02-12 20:35
noreciau pasiteirauti kokiu konsoliu dar turite ir kokios kainos?
Владелец: Andrius   2016-02-12 20:39
Yra 8bit po 15euru. Segu bus po menesio.
Dovydas   2016-02-12 20:42
O zilitonu ar victor dar gausit?
Владелец: Andrius   2016-02-12 20:44
Tai turiu tokiu kaip victor, tik nera jokio uzraso, bet kaip victor. Komplekte mario,
anciu saudymas, ir dar kitokiu zaidimu. Du pulteliai, sautuvas
Dovydas   2016-02-12 20:45
noreciau contros ir cipo ir deilo jei yra
Dovydas   2016-02-12 20:46
beje po kiek disketes?
ir kokia konsoles kaina?
Владелец: Andrius   2016-02-12 20:49
Disketes po 5eurus. Contra ir cip siuo metu pasibaige, bus po poros savaiciu
Dovydas   2016-02-12 20:52
o konsole 15?
Владелец: Andrius   2016-02-12 20:53
Taip, 15euru
Dovydas   2016-02-12 20:57
Aciu uz atsakymus turbut greitu laiku pirksiu tik noreciau sulaukt contros ir cipo ir
deilo:)
Lina   2016-02-13 22:58
Ar turit siuo metu kokiu kompiuteriu parduoti
Владелец: Andrius   2016-02-13 23:00
Taip, turiu. Komplekto kaina 15euru
Lina   2016-02-13 23:04
Ir kokia kaina butu?
Lina   2016-02-13 23:26
O tai koks cia kompiuteris butu
Lina   2016-02-13 23:27
Ir ar yra prie jo jau koks zaidimas pridetas
Lina   2016-02-13 23:28
Dar atskirai kokiu diskeciu turite nes noretume iskarto daugiau ju
Владелец: Andrius   2016-02-13 23:29
8bit kompiuteriukas, baltas, komplekte 6-8zaidimai, tarp ju mario, galaxian, fifa, anciu
medziokle ir kt. Komplekte du pulteliai, sautuvas, laidai. Jungiasi prie visu TV.
Lina   2016-02-13 23:29
Mes jums raseme i gmail.bet negaunam atsakymu ir kaip butu galima nusipirkti is jusu gal
siunciat pastu
Владелец: Andrius   2016-02-13 23:30
Paziurekite www.zaidimubaze.lt, siuo metu nera tankiuku, contra ir chip&dale, bet ju vel
bus uz poros savaiciu
Владелец: Andrius   2016-02-13 23:31
Neturiu gmail. Mano pastas [email protected]
Lina   2016-02-13 23:49
O butent kokiu dar galit pasiulyt diskeciu siam kompiuteriui noretume ju ivairesniu? Is
kur jus esate?
Владелец: Andrius   2016-02-14 00:01
Mus galite rasti Kaune, Pm urmas vakaru galerija 4sale 23vieta. Taip pat 16 saleje.
"zaidimu baze" www.zaidimubaze.lt
Lina   2016-02-14 00:39
Mes esam ne is lietuvos, bet kitas zmogus su jumis susisiektu ir paimtu kompiuteri bet
norim zinot kokiu dar diskeciu galim is karto isigyti gal galit parasyt kokiu turit
Владелец: Andrius   2016-02-14 00:43
Turiu apie 300-400simtus siuo metu, sunku surasyt. Populiariausi turtles, adventure
island, tetris, bomberman, silkworm, lenktyniu, mustyniu, sportiniu rinkiniu ir t.t.
paziurekit foto musu puslapy. Jei reikia galiu atsiust ir i kitas salis.
Lina   2016-02-14 00:50
O lekstes kur saudyt turit? Mes noretume is tu senesniu zaidimu
Владелец: Andrius   2016-02-14 00:51
Yra tik antis saudyt, leksciu nera siuo metu
Lina   2016-02-14 00:54
Rytoj duosiu jusu numeriuka zmogui kuris paskambins ir pasakys kur atsiusti ir susitars
del mokejimo beje viena disketes kaina?
nerijus   2016-02-16 21:56
ka reiskia sis langelis>alternatyvus_vardas is too long. Maximum length: 32
vilius   2016-02-25 10:33
Ar dar yra sega
Владелец: Andrius   2016-02-25 10:36
Segos siuo metu isparduotos, bus po 2menesiu. Turiu daug 8bit kompiutriuku
Elena   2016-02-25 22:52
gal turite Ziliton pulteliu pirkti??
Владелец: Andrius   2016-02-25 22:54
taip, turiu visokiu daliu. pulteliai po 4 eurus
Aistė   2016-02-28 15:35
Sveiki, dar turit tokių konsolių, kaip paskutinėje nuotraukoje kur parašyta VICTOR ar
kažkas panašaus? :)
Владелец: Andrius   2016-02-28 15:36
taip turiu 8bit konsoliu
Alina   2016-03-21 21:00
Sakykit kur jus rasti? Kokius zaidimus turit?
Владелец: Andrius   2016-03-21 21:03
Mus galite rasti Kaune, Pm urmas vakaru galerija 4sale 23vieta. Taip pat 16 saleje.
"zaidimu baze" www.zaidimubaze.lt
Daiva.   2016-04-11 11:17
Sveiki.Kokiu budu pristatote? Per pasta ar autobusu?
Владелец: Andrius   2016-04-11 11:18
Ir pastu, ir autobusu. Pagal pageidavima
Daiva   2016-04-11 11:43
o kokia kaina su siuntimu i ankscius butu komplekto ir kokie zaidimai buna?
daiva   2016-04-11 11:46
Atsiparsau.Anykscius.
Владелец: Andrius   2016-04-11 11:51
15 euru, del daugiau info 860105047
rita   2016-05-12 22:09
sveiki ar siustumet isperkamuoju pastu konsole su keliom kasetem?
Владелец: Andrius   2016-05-12 22:17
Taip, siunciam ir isperkamuoju
Rita   2016-05-12 22:22
Ar galit isiust Rita Minelgaite Stiklo 4-139 Radviliskis. Kokia visa kaina butu?
Владелец: Andrius   2016-05-12 22:33
Siuntimas nemokamas. Pastas paims keketa euru uz ispirka. Kompiuteriukas su keletu zaidimu
viduje 15euru. Disketes po 4 eurus. Parasykit tel nr arba man praneskit i 860105047 ir
susitarsim
Inga   2016-08-05 19:15
Ar dar turite jus zilitona?
Владелец: Andrius   2016-08-05 20:05
Taip turiu ju daug visada
Edgaras   2016-08-12 21:12
Sveiki ar turite sega ir zaidima su tankiukais
Владелец: Andrius   2016-08-12 21:22
Turiu ir sega ir zaidimai su tankiukais.
Edgaras   2016-08-12 21:26
Esu is Telsiu tai kiek zinau siunciat ir pastu kaip su apmokejimu ir atsiuntimu
Владелец: Andrius   2016-08-12 21:30
Taip siunciu. Apmokejimas pavedimu arba paste atsiemant. Parasykit 860105047 ir susitarsim
Kestas   2016-08-27 01:30
Kokie yra zhiliton maitinimo adapterio parametrai? Pažiūrėsiu, ar prikelsiu seną, ar
reikės naujo. Ačiū.
Arma   2016-08-29 22:04
Sveiki,visos konsolės po 15e?
Владелец: Andrius   2016-08-29 22:10
Taip
Arma   2016-08-29 22:23
Vaikystėj turėjau tokių,bet šeip kuo skirias SEGA,DENDY ar ZHILITONG kompiuteriai?
Владелец: Andrius   2016-08-30 08:56
Sega 16bit su juodom disketem, visi kiti 8bit su geltonom dosketem budavo
Arma   2016-08-30 11:25
Bet žaidimai tie patys visiem kompiuteriu kam?
Владелец: Andrius   2016-08-30 11:31
Sega kitokie, o visiems kitiems tie patys
Arma   2016-08-30 12:06
Tai tie tankiukai,mario ant kitu kompiuteriuku ein?
Владелец: Andrius   2016-08-30 12:06
Taip, ant visu, tik ne ant sega
Arma   2016-08-30 15:48
Nuo manau reiks imt viena
kysa   2016-09-27 16:06
Is kart paimciau ''Zilitona'' jeigu turit Battletoads zaidima.
Владелец: Andrius   2016-09-27 16:07
siuo metu neturiu
Kysa   2016-09-27 16:22
Gaila :/ lauksim kol atsiras
Svk   2016-10-13 14:09
T-119 ir victor kokios ju kainos ?
Владелец: Andrius   2016-10-13 14:10
15€
Svk   2016-10-13 14:13
Abiem geltoni diskai dedasi ?
Svk   2016-10-13 14:15
Ju po viena turi ar ju daugeu ?
Владелец: Andrius   2016-10-13 14:40
Turiu daug
Edgaras   2016-10-13 19:59
Labukas. Ar turit toki tankiuku zaidima kur galima plaukti vandeniu ir jie gali paimti
bombas. Kaip jis toks isvis vadinasi
Владелец: Andrius   2016-10-13 20:06
Ne, tokio neturiu
Edgaras   2016-10-13 20:10
Ar turite batlle tank zaidima
Владелец: Andrius   2016-10-13 20:15
Dabar visi isparduoti, bet artimiausiu metu vel gausiu siunta
Edgaras   2016-10-13 20:16
Lauksim pranesk kai gausi
Владелец: Andrius   2016-10-13 20:17
Ok
Jis   2016-10-14 11:18
Dar turite T-119 ar viktor ?
Владелец: Andrius   2016-10-14 11:26
siuo metu turim 8bit kompiuteriuku. Jie be atskiro pavadinimo. Dizainas toks kaip ps one
Jis   2016-10-14 11:31
Man reikia 8bit , as pats turejau viktor o kuo skirias t-119 ?
Владелец: Andrius   2016-10-14 11:34
niekuo nesiskiria, tik isvaizda. viduj visose ta pati mikroschema buna
Jis   2016-10-14 11:38
Man viktor arba t-119 reiktu , o ju dar turesite ? Gal jums geriau skambinti ?
Владелец: Andrius   2016-10-14 11:39
860105047
senas   2016-10-22 05:50
Sveiki ar turite dar zhilitong konsole?
Владелец: Andrius   2016-10-22 09:03
Sveiki, taip turime daug 8 bit kompiuteriuku
Alina   2016-12-05 00:36
Sveiki. Jei turit ziliton kompiuteriuku parasykit el laiska [email protected] su
kontaktais ir kaip jus rasti. Aciu
Владелец: Andrius   2016-12-05 09:13
Labas   2017-01-10 18:05
Kokia diskeciu kaina?
Владелец: Andrius   2017-01-10 18:07
3-5€, priklauso nuo zaidimu
Labad   2017-01-10 18:49
Parasiau jums i email
laura   2017-01-21 13:06
Sveiki kiek zaidimu buna irasyta iziliton. Dekuj
Владелец: Andrius   2017-01-21 13:07
9999999, bet realiai 7 skirtingi
laura   2017-01-21 13:16
Ten yra komplektas su trim disketem kokia jo kaina ir kokie zaudimai?
Владелец: Andrius   2017-01-21 13:26
Su trim disketem 21€, zaidimai ivairus
laura   2017-01-21 13:32
Susisieksiu su jumis ateinancia savaite kokia kaina butu siuntimo pastu.
Владелец: Andrius   2017-01-21 13:33
Siunciame nemokamai
laura   2017-01-21 13:36
Didelis dekuj uz informacija.
Karolis   2017-01-21 14:09
Sveiki. Kokios zilton jungtys i tv?
Владелец: Andrius   2017-01-21 14:12
Audio video. Geltonas raudonas
Algimka   2017-03-06 20:08
Sveiki,ar galima zilitona pajungti prie ismanaus tv ? Ir kiek kainuotu siuo metu
komplektas ? Pvz.su 5 disketem ir sautuvu.
Владелец: Andrius   2017-03-06 20:28
Saituvai veikia tik prie senu tv kineskopiniu. Komplektas 15€, disketes nuo 3 iki 17€
Uz viena
Algimka   2017-03-06 22:01
Gerai,pradziai zilitonas ir contra. Kokia kaina ?
Владелец: Andrius   2017-03-06 22:02
860105047
Ausra   2017-03-11 22:02
As noreciau pakuote uz 15£ bet man sautuvo nereik. Ir jai gali dar 3disketes
Владелец: Andrius   2017-03-11 22:03
860105047
Deividas   2017-03-25 08:05
Turit sega mega drive 2 konsolei mortal kombat zaidima? O gal turit ir kitokiu zaidimu
siai konsolei?
Noreciua komplekta zaidimu pirkt
Владелец: Andrius   2017-03-25 08:59
Turim labai daug zaidimu. 860105047
Audronė   2017-05-04 15:04
Sveiki, kokia kaina to juodo kompiuteriuko paskutinėje nuotraukoje? Victor ar kaip ten
vadinas?
Владелец: Andrius   2017-05-04 15:10
Siuo metu balti po 18€, juodi po 35€
Audronė   2017-05-06 00:35
Jei galit parasykit savo el.pasta, susisiekciau su Jumis.
Владелец: Andrius   2017-05-06 00:36
viktorija   2017-05-11 12:34
Sveiki. Ar ziliton kur su sautuvu galima pajunkti prie lcd ar led tv. Dekuj
Владелец: Andrius   2017-05-11 12:36
Prijungti galima, visi zaidimai veikia. Vaizdas kokybiskas. Bet ant LCD, led ar plazma tv
nereaguoja sautuvas
Darius   2017-05-30 22:12
Sveikas. Man reikia ziliton be sautuvo.kiek kainuotu?
Владелец: Andrius   2017-05-30 22:15
Labas, 18€
Darius   2017-05-30 22:32
O disketes po kiek?
Владелец: Andrius   2017-05-30 22:35
Po 3€
Darius   2017-05-30 22:38
O kokiu zaidimu turi?
Владелец: Andrius   2017-05-30 22:40
Visokiu
Aleksandr   2017-06-09 22:08
Sveikas,noriu nupirkt 8bit konsole,su sautuvu,visom contra,mario,tankai.ar siunti pastu,ar
paciam reikia atvaziuot?
Владелец: Andrius   2017-06-09 22:09
Siunciu pastu arba galima paimti Kaune. 860105047
Diana   2017-07-05 23:17
Turite!?))
Владелец: Andrius   2017-07-05 23:57
Visada turime ir turesim
v   2017-07-15 18:13
ar dar turite jeika paimciau
Владелец: Andrius   2017-07-15 18:16
Turim daug. Tel nr 860105047
as   2017-07-25 23:14
Ar turi ziliton su mario contra ir tankiukai nes noretume nusipirkti
Владелец: Andrius   2017-07-25 23:29
Taip. 860105047
Daiva   2017-08-11 21:17
Laba diena,turite dar konsoliu ?
Ilona   2017-12-20 12:00
Iki keliu dirbate? Ir kurioj tiksliai vietoj jus galima rasti?
Владелец: Andrius   2017-12-20 13:00
Mus galite rasti Kaune, PM URMAS, vakaru galerijoje 4-oje saleje ir rytu galerijos 16
saleje. Dirbame kiekviena diena be išeiginiu. Www.zaidimubaze.lt
860105047
Iveta   2017-12-22 16:35
Sveiki, jeigu žaidimą ne ant to kompiuterio nupirkau, ar galiu grąžinti? Net
neispakuotas žaidimas
Владелец: Andrius   2017-12-22 16:36
Taip
gita   2018-07-26 14:31
sakykit as turiu diskete bet ji netinka musu siam nupirktam konsulei visiskai nauja ka
butu galima padaryt ten raso kad 400 in 1 bet jo net neuskaito gali but kad jis ant 16 bit
konsules,dar vienas dalykas ar turit siuos zaidimus dr.marijo .cipe nd dail, tank ,loid
Владелец: Andrius   2018-07-26 14:39
Diskete bus netinkamo regiono arba netinkanti. Jei diskete is aliexpress ar is kinijos,
tai neveika ju didzioji dalis. Ten nes sistemai gamina ir neparaso kad netinka 8bit
kopijom. Zaidimu turim. Del info ‭+370 (677) 30 288‬
arunas   2018-10-01 12:17
man reiktu 5 diskeciu su skirtingais zaidimais kiek kainuotu pas jus
Владелец: Andrius   2018-10-01 12:41
+370 (677) 30 288 Pasukit ir susitarsim
Владелец: Andrius   2018-12-06 17:41
Vel gavom 8bit kompiuteriuku ir tankiuku
Владелец: Andrius   2019-04-07 11:33
Jau vel gavom daug
Lina   2019-04-07 11:40
Galima foto ir kaina
Владелец: Andrius   2019-04-07 11:42
Kaina 20 ir 25€ . Foto panasi kaip ir ideta . Dar dezes neprapakuotos. Artimiausiom
dienom paleisim i prekyba.
deimantas   2019-08-23 21:31
sveiki yra toks.zaidimas kaip.lunar.pool panasus kaskas ?
E   2020-09-13 10:28
damn son where did you find this?
robi   2020-12-05 22:45
gal turite zaidima "doctor mario" ?
Начать разговор
Написать письмо
Отправить посылку
Все объявления продавца 45
Есть ещё один предложение? Поместить похожее объявление