Profesionalūs instruktoriai siūlo Jums pasitobulinti savo vairavimo įgūdžius, nepriklausomai nuo to ar jau turite vairuotojo pažymėjimą ar dar tik ruošiatės egzaminui.
B kategorijos vairavimo kursai.
Vienas pagrindiniu mūsų tikslu yra - Jūsų užtikrintas ir saugus vairavimas, be jokio streso, net sudėtingiausiomis sąlygomis.
Profesionaliai paruošime Jus Regitros įgūdžių ir elgsenos patikrinimo egzaminui, išmokysime parkavimo realiomis sąlygomis. Visą tai darysime su tokia pat transporto priemone, kaip ir Regitroje (Kia Ceed).
Pagal poreikį galėsime surengti Jums bandomąjį egzaminą, kuriuo metu supažindinsime su Jūsų daromomis klaidomis (NK, SPK, KK, ir BKK), išsamiai paaiškinsime, kaip jų išvengti, ko pasekoje Regitros egzaminas bus sėkmingai išlaikytas.
Atminkite! Nebūna gerų ar blogų egzaminuotojų jei Jūs esate tinkamai paruošti egzaminui.
Pamokos gali vykti ir rusų kalba.
Уроки вождения вильнюс.
instruktorius) 10+++
savo srities specialistą (turiu su kuo lygint). Paėmiau 2 pamokas, sužinojau daug
naudingos informacijos. Labai rekomenduoju! Ačiū jums už kokybiškai atliktą darbą!
mokyklos kuria lankiau. Rekomenduoju.
praktikos egzamina. Puikus mokytojas ir pasnekovas. dar karta rekomenduoju!!!
neandartalietį vairuoti :) Daug ir kantriai aiškinantis, negailintis patarimų, visose
situacijoje išliekantis ramus, mandagus ir pedagogiškas. Ačiū Jums! O visiems
besirenkantiems - nuoširdžiai rekomenduoju!
punktus :) pvz. virsiju greiti - kritine klaida 48.1 punktas kuriam nurodyta jog virsijus
greiti 10 proc. ir daugiau rasoma kritine, bet turi zinoti kad trumpalaikis greicio
virsijimas galimas tai aprasyta 48.5 punkte, na ir t.t. Man labai patiko, rekomenduoju!
Ceed. Nepamirškit nusiminti ir susijaudint kai pamatisit ne Ford Focus. Jai moki vairuot
tai skyrtumo nėra su kokiu modeliu. O per papildomas pamokas jie visi malonus, aiškina
nors prie širdies dek. Neko asmeniškai neturiu prieš šita instruktoriu.
pasidalinti ir su kitais. Raimundui rūpi, kad žmogus suprastų ir išmoktų, jis
kantriai ir aiškiai stengiasi paaiškinti ir išmokyti :) Be to - puikus pašnekovas!
REKOMENDUOJU
besimokantiems ir prieš egzamina ir net tiem, kurie nori pasitobulinti
vairavima! Aciu
Jums labai;))))
pasitikėjimas, tad nusprendžiau dar papildomai pasimokyti vairuoti ir taip atradau
Raimondą. Po dviejų jo pamokų iš karto išlaikiau egzaminą!
Su juo viskas buvo
paprasta ir lengva, nes matosi, kad žmogus myli savo darbą, daug žino ir gali net
papunkčiui išdėstyti, kas parašyta kelių eismo taisyklėse. Labai aiškiai parodė
klaidas, į kurias anksčiau neatkreipdavau dėmesio, kurių neakcentuodavo vairavimo
mokykloje. Mokydamasis vairuoti jaučiausi lyg važiuočiau su draugu.
Žiauriai
faina, kad per šventinę dieną sutiko vakare padaryti pamoką, nes jau kitą ankstyvą
rytą turėjau egzaminą Regitroje. Per ją su Raimondu važiavome praktiškai visais
keliais, per kuriuos važiavau Regitros egzamine ir tikrai pasijautė milžiniška tos
pamokos vertė!
Tiesa, jau po pirmosios pamokos buvo kilusi mintis, kad iš karto
galėjau nuo nulio pradėti mokytis pas šį instruktorių, tad tikrai rekomenduoju!!
pašnekovas. Matosi, kad savo veiklos profesionalas;) Rekomenduočiau visiem, gailiuos tik
kad iš pat pradžių nenuėjau pas šį instruktorių.
puikus
pašnekovas. Matosi, kad savo veiklos profesionalas; Rekomenduočiau visiem.ACIU
RAIMONDAI.
supratau kad reikia praktikuotis. Dėl to pasiėmiau papildomą vairavimą pas Raimondą.
Po pamokos su Raimondu ėjau laikytis ketvirtą kartą ir žinot ką?
Išlaikiau!!!
Ačiū Labai!
tikriausiai visus imanomus regitros marsrutus, suzinojau per pamoka daug naujo, dalykus
kuriu nebuvau girdejas is savo instruktoriaus per visa mokymo kursa. Ir zinot, kita diena
islaikiau egzamina ir pirmo karto easy easy! Dekoju Jums uz vertingus patarimus ,
pastabas tikrai praverte, ir dar pravers ateiti vazinejant. Rekomenduoju visiems!
nusprendžiau visgi kažką keisti ir taip suradau šį instruktorių. Pirmą pamoką
supratau, kad prieš tai buvę mokslai buvo tik laiko vilkinimas. Pamokos buvo ypač
produktyvios, o ir psichologiškai jaučiausi labai gerai. Taip per porą savaičių buvau
puikiai paruošta egzaminui, nors prieš tai mokykloj buvau nurašyta kaip beviltiška.
Todėl drąsiai sakau, jei matot, kad viskas stovi vietoje, nemėtykit pinigų, o
rinkitės šį instruktorių ir tikrai greitai sulauksite rezultatų.
beveik nuo nulio. Rekomenduoju!
Paėmiau 2 pamokas, sužinojau daug
naudingos informacijos.
Išlaikiau!!!
Ačiū Labai!!!
REKOMENDUOJU!!!
išlaikiau Regitroj.Labai didelis ačiū už kantrybe jam. Rekomenduoju visiem
papildomas pamokas daugiau sužinojau,neigu vairavimo mokykloje,kuriuoje
mokiausi.Išlaikiau po 2 papildomu pamoku regitroje.Ačiū labai !!!
!!!
Rekomenduoju visiems !!!
Sakyčiau, vairavimo pedantas - jei išmoksite vairuoti taip, kaip jis moko, tikrai joks
egzaminatorius nebus baisus. Po 4 dvigubų pamokų išlaikiau egzaminą, gavau daug
egzaminatoriaus pagyrų ir dar pakomentavo, kad turėjau gerą instruktorių.
Rekomenduoju.
:)
Konkretus, viską aiškiai išaiškina, akcentuoja dalykus, kurie yra labai svarbūs
per vairavimo egzaminą. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!
ilgai mokinausi vairavimo, bet man vis nesisekė. Po 3 metų pertraukos vėl pabandžiau
užbaigt anksčiau nepabaigtą iki galo darbą. Ilgai ieškojau kur tinkamai galėčiau
pasiruošt egzaminui ir pagaliau išmokt normaliai, be jokių baimių vairuot. Pakeičiau
net 6 instruktorius kol pakliuvau į tinkamas rankas, ir vualia, po 3 dvigubų pamokų pas
šį labai labai gerą žmogų, aš ne tik išlaikiau egzaminą, bet ir nugalėjau visas
su vairavimu susijusias baimes. Ačiū Raimondai už tai, kad išmokėt mane "vairuok
ir kaifuok". Rekomenduoju visiems, nenusivilsit!
profesionalumo ir begalinės kantrybės dėka, po kelių papildomų pamokų, praktikos
egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto. Didelis AČIŪ
turbūt, jei ne jos nebūčiau išlaikius. Išsamiai aiškina klaidas, pataiso, suteikė
daug informacijos. Didelis Ačiū :)
Rekomenduoju !
nugalėti visas baimės kelyje!!. Vairavimo mokiausi kitoje mokykloje, kurioje buvau
neparuoštas dėl ko neišlaikiau Regitros, todėl nusprendžiau pasimokyti pas Raimondą
ir po keletos dvigubų papildomų pamokų pas šį instruktorių Regitros egzaminą
šiandien išlaikiau idealiai!! Ačiū Raimondui už naudingus patarimus ir išmokymą
vairuoti ir jausti malonumą!! Rekomenduoju labai labai!!
išlaikiau iš pirmo karto. Labai labai LABAI kantrus instruktorius !:) Puikiai viską
išaiškina, o jei ko nesupranti, aiškina tol, kol galop supranti :)). Žmogus tiesiog
myli savo darbą.
Rekomenduoju!
priemonemis siuo metu yra egzaminuojama regitroje, va regitros masinos vidus paskelbtas
pacios regitros:
https://www.facebook.com/Regitraa/photos/a.312064472539977/562314224181666/?type=3&the
ater
išlaikyti Regitros egzaminą. Labai profesionalus, kompetetingas, maloniai bendraujantis,
viską išaiškinantis, padedantis išmokti pasitikėti savimi vairuojant. Taip pat
svarbu, kad instruktorius stengiasi prisitaikyti, rasti laiko įtemptoje darbotvarkėje
pamokoms, kas svarbu užimtiems ir dirbantiems.
tokio sudėtingo dalyko man,kaip lygiagretus parkavimas. Ir mokyklinis ir regitros
praktinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Rekomenduoju!!
Didelis Ačiū
instruktoriui :)
išlaikyt praktikos egzamino regitroje ir vienas draugas padarė man tikrą atradimą.
Pasiūlė man instruktorių Raimondą. Ilgai svarsčiau ar verta, nes kaina truputėli
baugino, ir neslėpsiu, kad pirmą kartą sužinojus kainą nuėjau kitur, bet labai
pasigailėjau ir padariau išvadą, kad skupas moka du kartus. Taigi nuėjau pas
Raimondą. Labai kantrus žmogus. Matos, kad jam labiausiai rūpi išmokyt žmogų gerai
vairuot ir pasitikėt savimi, ko man labai trūko. Labai išsamiai ir aiškiai viską
aiškina. Su juo vairuojant jau po pirmos pamokos dingo mano baimė, nes iki tol niekaip
negalėjau atsipalaiduot ir susitvarkyt su baime, kuri mane apimdavo vos sėdus prie
vairo. Atėjus į antrą vairavimo pamoką jaučiausi užtikrintai, laisvai, nes žinojau,
kad ant manęs niekas nesupyks ir neužrėks ir manęs visiškai neslėgė žinia, kad
sekančią dieną manęs laukia egzaminas regitroje. Jaučiausi taip, lyg jau 10metų
vairuočiau. Na ir užtvirtinus visas žinias, gautas per pirmą pamoką sėkmingai
iškeliavau į egzaminą ir ką Jūs manot, aš išlaikiau! Egzaminatorius padarė man
pastabą, kad tikriausiai turėjau labai gera instruktorių, nes nepadariau nei vienos
klaidos. Ir ačiū už tai Raimondui, visiems Jūs dabar rekomenduoju!
Labai geras vairavimo instruktorius!
Labai dėkinga už jo kantrumą, palaikymą ir įvairių vairavimo subtilybių
išmokymą.
Instruktorius kuris niekada nešauks , kuris nori , kad vairuotum ramiai ir
tvarkingai!!!
Vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!!!!
Nenusivilsit
pasirinkę Raimondą ir tie kurie laikotės teises ir tie kurie jas turi ,bet bijo
važinet : )
Ačiū Tau labai!!!!
kaina? Kiek pamokų siūlo? Darbo laiką?
Ir kokia kaina 1 papildomos pamokos?
Regitroj egzamino, todėl norėjau išbandyti kitą instruktorių ir paėmiau papildomų
pamokų pas Raimondą. Po kelių papildomų pamokų įgijau pasitikėjimo savimi ir
Regitros egzaminą išlaikiau :)
Paaiškino visas daromas klaidas, kiekvieną smulkmeną. Padarius klaidą nešaukia, o
ramiai viską paaiškina, turintis kantrybės ir tikintis savo mokiniais. Pasiėmus 3
pamokas, su instruktoriaus pagalba, pavyko įveikti visas daromas klaidas. Rekomenduoju ir
tikrai, kas turi baimę vairuoti, pažvelgsite į tai visai kitomis akimis!
Regitroje egzaminuotojo buvau pagirtas, jog turiu kompetetingą intruktorių. Prieš
egzaminą susitikome man, o ne Raimondui patogiu laiku, nes buvo ekstra situacija, galiu
pasakyti, kad tik jo dėka sklandžiai išsilaikiau egzaminą. Rekomenduoju 100%!
išėjusi gerai visiems žinomą vairavimo mokyklą ir bandžius įvairius instruktorius
pagaliau radau žmogų, kuris myli, ką daro ir kuriam tikrai rūpi, kad jūs išmoktumėt
ir suprastumėt viską.
Maloniai bendrauja, išmano ir išsako kiekvieną
punktelį, padrąsina, pagiria. Kas man asmeniškai reiškė tiek daug tolimesniam
mokymuisi. Taigi, jei jums nebetinka seno rėžimo mokymo metodika, tokia kaip rėkimas,
šaipymasis ar “paimsiu diržo, Raimondas jūsų žmogus. Nenusivilsit ir išmoksite
puikiai važiuoti!
Paskaitęs komentarus džiaugiausi, kad turėsiu išties labai gerą instruktorių,
tačiau galvojau, kad aš užsikeliu sau per didelius lūkesčius. Dabar, kai jau esu
gerokai su juo prasimeokęs ir išlaikęs teises, galiu pasakyti, kad buvo net žymiai
geriau nei įsivaizdavau ! Tikriai jaučiasi, kad instruktorius labai nuoširdžiai nori
išmokyti ir padėti pasiruošti tiek regitros egzamnams, tiek realiam eismui, duoda daug
praktinių patarimų, ramiai reaguoja į visus feilus, kurie bent jau man, gan dažnai
pasitaikydavo. O svarbiausia sugeba labai stipriai pakelti pasitikėjimą savimi ir savo
vairavimu, apie ką kiti instruktoriai net nepagalvoja. Labai ačiū tau, Raimondai, ir
sėkmės kelyje ! 10/10
naivoliai
instruktore, kurios pamokomis buvau patenkintas. Neišlaikęs egzamino supratau, kad
norisi mažiau bijoti eismo ir geriau suprasti, kaip planuotis visus vairavimo manevrus
iš anksto. Per N metų teko pavairuoti su 5 instruktoriais. Raimondas yra aukščiau
visų savo metodiškumu. Tiksliai žino vertinimo kriterijus, paaiškina kaip kovoti už
save egzamino metu, nepasimesti nestandartinėse situacijose. Abejojau, ar ir su Raimondu
pavyks pasiruošti, bet šiandien egzaminas išlaikytas ir galiu tik geriausią
rekomendaciją palikti. Jei norite ne tik pagal sąrašą atkalti, bet ir gauti daug
naudingų realaus automobilio valdymo patarimų, neabejokite ir kreipkitės į šį puikų
instruktorių.
regitroje. Tik geriausios rekomendacijos!
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt
Присоединиться Зарегистрироваться