Чтобы использовать номер телефона, нужно его подтвердить.
Полученный код введите ниже и подтвердите, что указанный номер телефона Ваш.
Если Вы не получили код подтверждения, или по другим причинам не удалось подтвердить свой номер телефона, нажмите сюда и сотрудник Skelbiu.lt администрации с Вами свяжется.
Мы позвоним вам и сообщим код подтверждения.
Если Вы не получили код подтверждения, или по другим причинам не удалось подтвердить свой номер телефона, нажмите сюда и сотрудник Skelbiu.lt администрации с Вами свяжется.
Подтверждение эл. почты
Чтобы использовать адрес эл. почты, вы должны подтвердить его.
Введите полученный код ниже и подтвердите что адрес эл. почты Ваш.
Если не удалось подтвердить свой адрес электронной почты, пожалуйста, нажмите сюда или свяжитесь с администрацией Skelbiu.lt по телефону +370 680 55000 или эл. почтой [email protected].
Daugiau info:
https://www.fotoaparatas.lt/objektyvas-samyang-reflex-300mm-f-6-3-umc-cs
Комментарии
Velykis 2021-04-04 13:06
Tai kiek tų Samyangų turi parduoti? Canon, Nikon, Sony tai čia skirtingos sistemos ,
jie vienas kitam netinka. Išsiaiškink kam šitas skirtas ir tada rašyk
nekvaituliuodamas
Владелец:
R 2021-04-04 15:12
Sveiki, su šventėmis ir Jus. Prašau nuoroda,
pasiskaitykite:)
Galima trint komentarus, o galima parašyt ką konkrečiai parduodat. Juk vistiek neaišku
kokiai sistemai skirtas- Canon, Nikon, ar Sony
Владелец:
R 2021-04-04 18:21
Skelbime parašyta aiškiai kas yra parduodama, gamintojai patys deklaruoja, kad
objektyvas yra tinkantis kelioms skirtingoms sistemoms. Prisegta nuoroda, galite
pasiskaityti, jei turite klausimų, prašau paskambinkite, padėsime suprasti:)
Velykis 2021-04-04 21:01
Tamstai ant pirštų paaiškinti, ar ką. Matosi, jog jokio supratimo. Objektyvas toks
pats, bet jungtis su fotoaparatu visų sistemų skirtinga. Ir jei jis pagamintas Canon su
jungtim, ant Nikon ar Sony neuždėsi, jei pagamintas su Nikon jungtim, tas pats- uždėsi
tik Nikon. Jo neperdarysi ir nepritaikysi. Tai parašyk kokia pas tą kvailą objektyvą
jungtis, kad žmonės žinotų. Ar aiškiau, ar vistiek savo mekensit?
Владелец:
R 2021-04-04 22:14
Ačiū už Jūsų komentarus, manau, kam iš tikrųjų aktualu ir nusimano šioje srityje,
tas ir supranta. Jeigu norite padiskutuoti įvairiomis temomis ar apdergti dar kieno nors
skelbimą, prašau facebookas pilnas įvairiausių forumų, linkiu susirasti
bendraminčių, gražaus Jums vakaro:)
Velykis 2021-04-04 22:23
Gerai, vistiek bus taip- kažkas kitas skambins ir būtinai klaus, kokiai sistemai šis
objektyvas (tai PAGRINDINIS klausimas). Ir tada galėsi mekent ir vaizduit gudrų, arba
mirksėsi kaip voras druskinėj. Asta la vista, š-
Владелец:
R 2021-04-04 22:27
Ačiū už juoko dozę, kuo daugiau tokių kaip Jūs - nereikės nei komikų Lietuvoje. )
Hm 2021-04-19 20:58
Velykis teisingai išdėstė ir juokdarys ne jis, o tamsta. Bet koks skirtumas, matau kad
nesuprantat, kas sakoma
Владелец:
R 2021-04-19 21:22
Sveiki, vėl Jūs čia! Na ir atkaklus Jūs, ar Jūs domina ši prekė ar ne?:)
RIO 2021-04-23 11:46
Tinka tik mažesnį, APS-C (22-28mm) dydžio jutiklį turintiems fotoaparatams, canon ?
? 2021-12-26 22:49
Įtariu su šituo nesamoningu daiktu dar ne vienų Kalėdų sulauksit
Владелец:
R 2021-12-27 00:04
Sveiki, ir Jus su šventėmis!
Jo 2022-06-28 20:24
Viskas tik brangsta, o šis daikts baisiai nupigo ir vistiek niekam nereik. Blizgantis
šlamšts, ne kitaip
Владелец:
R 2022-06-28 23:59
Šiandiena nereikia, rytoj reikės. Kiekviena prekė turi savo pirkėją
Vygintas 2023-05-17 10:34
Kaip gaila, kad pamačiau šį skelbimą, po to kai nusipirkau analogišką Tokiną už 3
k didesnę kainą
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt
jie vienas kitam netinka. Išsiaiškink kam šitas skirtas ir tada rašyk
nekvaituliuodamas
Prašau nuoroda,
pasiskaitykite:)
https://www.fotoaparatas.lt/objektyvas-samyang-reflex-300mm-f-6-3-
umc-cs
kokiai sistemai skirtas- Canon, Nikon, ar Sony
objektyvas yra tinkantis kelioms skirtingoms sistemoms. Prisegta nuoroda, galite
pasiskaityti, jei turite klausimų, prašau paskambinkite, padėsime suprasti:)
pats, bet jungtis su fotoaparatu visų sistemų skirtinga. Ir jei jis pagamintas Canon su
jungtim, ant Nikon ar Sony neuždėsi, jei pagamintas su Nikon jungtim, tas pats- uždėsi
tik Nikon. Jo neperdarysi ir nepritaikysi. Tai parašyk kokia pas tą kvailą objektyvą
jungtis, kad žmonės žinotų. Ar aiškiau, ar vistiek savo mekensit?
tas ir supranta. Jeigu norite padiskutuoti įvairiomis temomis ar apdergti dar kieno nors
skelbimą, prašau facebookas pilnas įvairiausių forumų, linkiu susirasti
bendraminčių, gražaus Jums vakaro:)
objektyvas (tai PAGRINDINIS klausimas). Ir tada galėsi mekent ir vaizduit gudrų, arba
mirksėsi kaip voras druskinėj. Asta la vista, š-
nesuprantat, kas sakoma
šlamšts, ne kitaip
k didesnę kainą
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt
Присоединиться Зарегистрироваться