Atnaujinta - be skelbime esančio taip pat nauji modeliai:
Umarex Glock 17 Gen5 green gas GBB - 199 €.
Specialūs plastikiniai dėklai - po 29 €.
-
Naujiena - oficialiai licencijuota Glock 19 replika. Gamintojas - vokiečių įmonė Umarex, vieninteliai galintys gaminti Glock replikas.
Varoma CO2 dujomis - galingiausias airsoft pistoletas - net 140 m/s arba 459 fps pradinis greitis!
Pagaminta pagal Glock licenciją, labai tikroviškas pistoletas, naudojami Glock prekės ženklai ir žymenys, unikalus serijos numeris.
Labai kokybiškai pagamintas, nuėmus dujų balionėlio dangtelį yra atlenkiamas šešiakampis raktas balionėlio prisukimui - nereikia papildomai nešiotis įrankio kaip kituose pistoletuose!
PASKUTINĖSE NUOTRAUKOSE - PALYGINIMAS SU KOVINIU! Atrodo identiškai - labai tikroviška replika.
Kompaktiškas pistoletas.
Dėtuvės talpa: 11 šratų
Svoris: 711 g
Ilgis: 17,5 mm
Galima įsigyti Vilniuje, Orinukas.lt parduotuvėje Kareivių g. 19-145, arba galiu atsiųsti kurjeriu arba į Omniva paštomatus.
Papildomai CO2 balionėliai - po 1 €
Šratai - nuo 3 €
Papildoma dėtuvė - 19 €
Taip pat turiu Umarex Glock 17 green gas ir CO2 GBB, kainos nuo 150 €.
ir t.t., juk sveria virš 700.
spynom, skambinkite.
Umarex negamina Glock'ų,
juos gamina VFC, o Umarex ir Elite Force juos platina, pardavinėja. Čia tik šiaip
sakau.
Pistoletas šitas geras, jeigu kas mąstot pirkt ar nepirkt, galiu patvirtinti,
kad jeigu netingėsit ardyt ir valyt, bei tept, tuomet tikrai gerai tarnaus. Aš pats
naudoju Umarex
(VFC) Glock 17 Gen.4 Green Gas GBB, bet yra tekę šaudyt iš būtent
šio Glock 19 modelio, šaudo tikrai įspūdingai, stipriai, net be GBB jaučiasi
atatranka, tik va vienintėlis dalykas kad CO2 sausina vidurius, tai norint kad ilgai
tarnautu ir nebyrėtu kas kažkiek laiko reikia išsiardyti, išsivalyti ir susitepti. Yra
žmonių kurie tiesiog tingi tuo užsiimti, tai dėl to šį komentarą ir rašau, kad
tiesiog perspėti.
Sėkmės parduodant.
Umarex atlieka kokybės
kontrolę ir jų Glockai tikroviškesni ir smagiau veikia nei kitų gamintojų.
Šitą
mažiau prižiūrėti reikia nei su vaikštančiom spynom, nes paprastesnė konstrukcija,
bet turiu ir su vaikštančiom spynom įvairių Umarex Glockų, pvz 17 įvairių
generacijų.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt
Присоединиться Зарегистрироваться