ID: 28080685
Запомн.
Blenderis Zyle Zy858bl 2l 2200w red naujas
Blenderis Zyle Zy858bl 2l 2200w red naujas
zyle-zy863bl-1500w-japinisko-plieno - nuotraukos Nr. 2
zyle-ZY706BL 1800W - nuotraukos Nr. 3
+24
zyle-zy858bl-2200W - nuotraukos Nr. 4
ID: 28080685
Обнов. 1 д. назад
9K
Избран 10
Пожаловаться

Blenderis Zyle Zy858bl 2l 2200w red naujas

Vilnius, Другие города Отправка посылок всего лишь от 1,94 €

145 €

Новое

Paskola pirkiniams iki 20 000 €

Finansavimas didesniems pirkiniams, planams ar poreikiams. Užpildykite paraišką ir atsakymą gaukite iš karto. Pinigai pervedami į jūsų banko sąskaitą.

mėn.
Gauti paskolos pasiūlymą
Pavyzdžiui, skolinantis 6000 EUR, kai sutartis sudaroma 84 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.9%, sutarties sudarymo mokestis – 0%, sutarties administravimo mokestis – 0.3%, BVKKMN – 11.48%, bendra mokėtina suma – 8611.68 EUR, mėnesio įmoka – 102.52 EUR.
Показать больше
Комментарии
Monika   2018-04-29 20:59
Domintu Kokteilinė Zyle ZY18BG Fit booster , kiek L talpa indo. Ar garsiai veikia. Ar
susmulkintu riesutus:) aciu
Владелец: zyle   2018-04-29 21:18
Zyle fitbooster geriau uogoms, ir panasiai, riesutus ant ribos, gerai ismirkius gal ir
sumaltu, riesutams geriau imti ne maziau 1500w
Monika   2018-04-29 22:57
Patarkit, as noriu gaminti pagrinde kokteilius, i kuriuos ieitu riesutai, datules, kuo
smulkiau, kad sumaltu produktus, kad neslidinetu ir nedirbtu labai garsiai.
Владелец: kokteilis   2018-04-30 08:36
tada kaina/kokybe geriausiai imti zyle 1500w naujo modelio, gerai ir tyliai dirba
Edita   2018-07-16 11:23
Laba diena,ar zyle 1500w sutrtintu iki pastos dziovintus vaisius(figas,datules,abrikosus
ir kt.)
Владелец: pasta   2018-07-16 12:20
trina iki pastos, tik reikia pries tai per nakti vaisius ismirkyti
Edita   2018-08-02 18:58
Ar Zyle 1500W tinka ledams is saldytu vaisiu gaminti? Ar galima trinti karstas sriubas?
Владелец: 1500W   2018-08-07 20:24
ledus mala super, visiskai sumala, o kartas sriuba geriau su 1800w-2000W daryt, tik ilgiau
reikia palaikyt , ziureti pagal konsistencija koks karstumas, ar uztenka, jei ne, laikot
ilgiau malima
Vilius   2019-12-14 10:02
Ar būna pas jus ZY818BL modelių?
Eglė   2020-05-04 23:26
Gal turite kombainą ZY408FP?
Kuris geriau modelis: ZY706BL ar ZY863BL? Jūs rašote,
kad naujoji ZY863BL tyliau ir geriau sumala, bet jos variklis tik 1500, o ZY706BL - juk
1800.
Man reikia, kad maltų sėklas, kruopas, želmenis, ledukus ir kuo tyliau
dirbtų.
Laima   2020-08-08 06:39
Ką pasiūlytumėte riešutų sviestui ir džiovintų vaisių pastai gaminti
Владелец: riešutų sviestui   2020-10-11 12:24
kuo galingesnis, apie 2500w
Anri   2020-11-02 12:42
Sveiki, koks aparatas tiktų svarainiams sutrinti? Ačiū
Jonas   2024-09-28 01:18
Sveiki, rekomenduoju išbandyti https://bidi.lt, ten galima pardavinėti daiktus aukciono
būdu!
Начать разговор
Написать письмо
Отправить посылку
Есть ещё один предложение? Поместить похожее объявление