Pardavimo priežąstis: pereinu prie didesnių kolonėlių. Kaina nurodyta su Focal Diablo Utopia stovais, vienas stovas ~25 kg.
Braižas: detalus, gyvas, greitas, atviras, skaidrus, dinamiškas, rafinuotas su gera ataka, ne sausas - nebent stiprintuvas netinka, stiprintuvui jautrios.
Keletas faktų apie Focal Kanta:
Kam patinka Focal Aria serijos garsas, patiks ir šios, tik Kanta gerokai išrankesnės: stiprintuvui, pozicijai, kambario akustikai.
Prastų įrašų nemėgsta, bet atlaidesnės nei Sopra, faktiškai kas įėjo, tas išėjo. Nemėgsta D klasės stiprintuvų.
Focalams vatai yra antraeilis dalykas, jos minta srove, duok srovės ir jos atsibunda. Neblogai groja ir tyliau, bet dar labiau mėgsta groti garsiau.
Berilio aukštadažnis, tai gamintojo vizitinė kortelė, aišku skonio reikalas, bet kam patinka, pakaitalą rast nelengva.
Gamintojas Kanta apibūdina kaip šiltas kolonėles, na, mano nuomone jie lygina su Sopra, tada jos gal ir šiltesnės, o bendrai žiūrint tai neutralios kolonėlės, su šiek tiek charakterio.
Šalia turiu Rel T9x žemų dažnių kolonėlę, tikrai puikus žemadažnis, bet su Aria serija susiliejo geriau, Kanta panašu jau prašosi S serijos.
Gamintojas pridėjęs kamščius fazikui, jei atitraukt toliau nuo galinės sienos sudėtinga, matavimai su REW rodo, kad tai veikia.
Geriausiai veikia kambariuose ~ 25 kv., iki 30 kv. mano asmenine nuomone.
Daug kam nepatinka jų išvaizda, man irgi nepatiko kol mačiau tik iš foto, gana nefotogeniškos kolonėlės, gyvai vaizdas visai kitas.
https://youtu.be/gA0ZacBb_8E?is=_rBh3RAyn_rwWyBs
https://youtu.be/XQDl8KSHOKI?is=1dj65UK8OL1UWv2a
https://www.avforums.com/reviews/focal-kanta-no1-speaker-review.16727/
klasių paspalvinimų, tai jiems tų spalvų ir trūksta. Kokybiškas D gerokai tikslesnis
už. o ir elektros ima triskart mažiau, kitaip tariant, kambario be poreikio nešildo.
asmeniškai nepaliko, nors Focal'ai neva derinami su Naim :)
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt
Присоединиться Зарегистрироваться