Parduodu savo MTB dviratį Cannondale Trail 1
Skirtas: 1,98; 1,99; 2,00; 2,01; 2,02; 2,03; 2,04; ugiui :)!
Esu 1.98 m ūgio, tai natūralu – ieškojau DIDELIO dviračio.
Radau, remo dydis XXL (jumbo). Nusipirkau. Ir prasidėjo savotiška „tuning“ liga
Pirmiausia pagalvojau:
„O gal geriau būtų lengvesni, rimtesni ratai?“
Nusipirkau Mavic Crossmax XL _29.
Tada užėjo mintis:
„Priekyje man tų žvaigždžių per daug noriu vienos!“
Užsakiau SRAM GX pavarų sistemą (1x).
Po to sėdžiu ir galvoju:
„Gerai būtų, kad užpakalis mažiau skųstųsi“
Įsigijau ERGON gelinę sėdynę.
Vėliau atsistojau prie dviračio ir pagalvojau:
„Nu rimtai platesnis vairas būtų fainiau.“
Nusipirkau karboninį FATBAR.
Tada supratau, kad stabdžiai turi stabdyti, o ne veikti „kaip išeis“.
Uždėjau naujus Shimano XT.
Padangos?
Maxxis tubeless – kad nebūtų blynų, tik gripas.
Pedalai?
Shimano XT, tokie hibridiniai: vienoj pusėj klipsas, kitoj – nieko.
(Man patogu. Kas kaip nori, tas taip mina.)
Ir štai dabar stoviu, žiūriu į savo kūrinį ir suprantu:
su juo nevairuoju – tik tuninguoju.
Tai nusprendžiau parduoti.
Modelis senas (apie 9 metai), BET pravažiuota labai labai nedaug – esu daugiau „garažinis meistras“ negu dviratininkas.
O! Transporto priemonė su PILNAIS PIRKIMO DOKUMENTAIS. Ne vogtas, ne iš miško ištrauktas.
Kaina: 950 €
Jeigu kam per daug – rašykit. Derėsimės.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt
Присоединиться Зарегистрироваться