X
Для лучшего качества услуг Skelbiu.lt используем куки (англ. cookies).
Продолжая просматривать страницу дальше, вы подтверждаете, что соглашаетесь с куки. В любое время вы сможете отменить это изменив настройки. Skelbiu.lt политика куки.
 
ID: 20497986
Редактировать
Обнов. Сентябрь 16, 2016
Показов/Прочитан:
13607_ / 840
Популярность:
6.17 %
Объявление №. 20497986 истек. Похожие объявления найдете в категории Учителя.

Pradinių klasių mokytoja ieško papildomo darbo

Pradinių klasių mokytoja papildomai moko pradinių klasių mokinius visų mokomųjų dalykų ir anglų kalbos. Gali mokyti ir penktokus. Ateina į namus. Kreiptis visą dieną telefonu.
Цена: 0.00
Контакты продавца
Контактные данные продавца не показаны, потому что объявление не действительно. Похожие объявления найдете в категории Учителя.
Похожие объявления
Anglu kalbos mokytoja, turinti pedagoginės patirties moko šnekamosios, gramatinės, bei rašytinės Anglų kalbos, taip pat suteikiama pagalba atliekant namų darbus. Padedu ruoštis anglų kalbos egzaminams. Papildomai darau mokiniams užduotis, kurias jiems atlikus, po kiekvienos pamokos yra aptariami pasiekimai bei rezultatai. Pas mokinius atvykstu į namis, taip pat yra galimybė mokytis mano namuose. Pamokos trukmė- 1 val. Kaina- 15 Eur.
Lietuvių filologijos mokslų daktarės laipsnį turinti specialistė moko lietuvių kalbos tiek jaunesnių, tiek ir vyresniųjų klasių moksleivius, padeda pasiruošti brandos egzaminams 12 kl. moksleiviams. Mokau rašyti rašinius, kalbas, referatus, padedu atlikti teksto suvokimo užduotis ir pašalinti mokymosi spragas, atsižvelgiant į kiekvieno gebėjimus ir poreikius. Taip pat konsultuoju rašant lietuvių filologijos rašto darbus (referatus, kursinius, analizes, interpretacijas, rašinius ir kt.) bei redaguoju jau parašytus darbus lituanistiniu požiūriu. Turiu pedagoginės patirties universitete. Pamokų laiką ir vietą galime suderinti pagal Jūsų poreikius.
Matematikos mokymas iki 8 kl. Gyvenu Šilainiuose.
Esu Greta, man 23 metai. Šiais metais baigiau vaikystės pedagogiką ir ankstyvąjį anglų kalbos mokymą, Klaipėdos Universitete. Praktika atlikta Lietuvoje ir Ispanijoje. Dirbu mokykloje, pradinių klasių mokytoja. Tėveliai, jeigu jaučiate, kad jūsų vaikas turi mokymosi spragų, kažkas nesiseka, reikia pagalbos atliekant namų darbelius aš galiu Jums padėti, tereikia susisiekti su manimi ir susitarti dėl tinkamo laiko. Bendra informacija apie pamokas: Pamokų trukmė - 45 arba 60 min. Jeigu vaikui šauniai sekasi išlaikyti dėmesį, galime tartis ir dėl ilgesnių pamokų. Pamokų vieta - galiu atvykti į namus. Pamokų kaina - sutartinė. Kviečiu iš anksto registruotis į pamokas, kadangi priimamų mokinių skaičius - ribotas! :)

Отправить объявление другу

Ваш друг получит ссылку по эл.почте или SMS
 
Ваш адрес э-почты:
Адрес э-почты друга:
Комментарий
    

Сообщить о неверных провозглашения

Skelbiu.lt администрация получит сообщение о плохом объявлении.
Причина
Ваш коментарий