prasome skambinti nuo 12 iki 21val,dazniausiai mane galima pasiekti tarp 18 iki 21val.jei mobilus bus isjungtas,rasykite i mobilu.
kaina galutine!
Parduodamas be geles.gele tik dekoracijai.Naudotas,didelis.senas,su broku,kai kurios vyteles nuluze.bet visumoj tai nesimato.ziurekite visas nuotraukas.buvo naudojamas gelei laikyt.vidinis padeklas geles vazonui laikyt priristas su sniuriuku.
stovas gana didelis.graziai atrodo.matmenys:
visas aukstis mazdaug 78cm,
gele dedasi 55cm aukstyje,
visas plotis apie 46cm,
per vidury susiaurejimas,
ten,kur galima det gele,25,5cm skersmuo.
68cm aukstyje galima padaryti dar 1 padejima gelei,jeigu norima,kad ji butu auksciau.bet reikai medziagu.pas mus buvo padaryta,bet kazkur nusimete.
Prasome atvykti atsiimti prekes i Kauna,Zaliakalni.nesiunciu!
Prasau tureti smulkiu pinigu,t.y.kad butu be grazos.
Jeigu kyla klasimu-klauskite.
Prekems garantijos neteikiu.
Prekiu grazint ir keist negalima.
Pirkdami prekes jus sutinkate su siom taisyklem.
Atleiskite uz klaidas,mano kompiuteryje nera lietuviu kalbos raidziu.
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи Skelbiu.lt
Присоединиться Зарегистрироваться